DiabeCare®


Pierwotną przyczyną cukrzycy jest zaburzenie przemiany glukozy prowadzące, do zmniejszenia jej dostaw do komórek, a także do zaburzeń funkcji skóry. Skóra jest sucha, często swędząca oraz gorzej odżywiona. Najczęściej dotkniętym miejscem jest skóra stóp, w mniejszym stopniu mogą to być także inne części ciała.

DiabeCare® zmiękczające mleczko do ciała

Zmiękczające mleczko do ciała DiabeCare® Dr. Müller to preparat opracowany specjalnie z myślą o suchej i wrażliwej skórze cukrzyków, przeznaczony także do stosowania na popękaną skórę. Łatwo się rozprowadza, nadając skórze jedwabistość. Zawiera połączenie troskliwie dobranych substancji (olej z orzechów makadamia, gliceryna, mocznik, witamina E i wosk pszczeli).
DiabeCare® pianka myjąca

Pianka do mycia nadaje się również do higieny miejsc podatnych na odparzenia, takich jak pachwiny, przestrzeń między palcami oraz okolice intymne. Cechuje się dobrą tolerancją również w przypadku długotrwałego stosowania.
DiabeCare® krem nawilżający

Krem nawilżający DiabeCare® Dr. Müller Pharma to preparat opracowany specjalnie z myślą o suchej i wrażliwej skórze cukrzyków. Dobrze się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy po naniesieniu. Zawiera połączenie troskliwie dobranych substancji (olej z orzechów makadamia, pantenol, witamina E, mocznik, Aloe vera).