Produkty z konopi


Cannabis tradycyjnym olejem konopnym, Müller Pharma zawiera również wyłączną substancję czynną kannabidiol (CBD), która jest naturalnym kannabinoidem uzyskanym z rośliny Cannabis sativa. Jest to wysoce aktywna substancja, która nie ma skutków psychoaktywnych. Jest wysoko ceniony do użytku dermatologicznego, ma znaczące działanie regeneracyjne. Olej konopny jest również częścią produktu. Jest unikalny wśród olejów roślinnych, ze względu na wysoką zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które pomagają utrzymać prawidłowe funkcjonowanie skóry. Olej konopny wzmacnia i chroni skórę przed wpływami zewnętrznymi.

Maść Konopna

Dr. Muller Maść Konopna to tradycyjny produkt zawierający olej konopny i substancję czynną kannabidiol (CBD). Dzięki unikalnemu składowi działa kojąco i regenerująco na skórę. Niezwykła substancja kannabidiol (CBD) to naturalny kanabinoid uzyskany z rośliny konopi. Przyczynia się do kojącego działania maści i jej korzystnego działania podczas masażu dla szybszej regeneracji zmęczonych mięśni.

Olej konopny bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe dba o suchą, wrażliwą i problematyczną skórę. Sprawdzona baza maści pomaga zmiękczyć i zmiękczyć skórę w miejscu aplikacji, a dzięki wysokiej zawartości gliceryny, w celu utrzymania jej naturalnego nawilżenia.

Stosuj kilka razy dziennie w razie potrzeby.