PediCare®


Stopy każdego człowieka codziennie znoszą znaczne trudy, przez co też bywają często narażone na różne powikłania medyczne. Wiele osób walczy ze zrogowaciałą skórą na piętach, częstymi odciskami, nadmiernym poceniem lub zapachem stóp. Największa liczba różnych problemów pojawia się w okresie od wiosny do jesieni, kiedy jest cieplej i stopy bardziej się pocą, co sprzyja bakteriom, drożdżakom i innym grzybom. Wtedy wystarczy nawet nieznaczna ranka, aby wprawić w ruch szereg kłopotów. Poniższe preparaty powinny stać się standardowym wyposażeniem łazienek, a pielęgnacja stóp sprawą codzienną.

PediCare® balsam do zrogowaciałej skóry

Balsam zmiękczający i nawilżający do zrogowaciałej skóry stóp, rąk, kolan i łokci. Balsam dobrze się wchłania, skutecznie nawilżając i zmiękczając skórę. Chroni skórę przez wysuszeniem, zapobiega ponownemu rogowaceniu i łuszczeniu.

Sposób użycia:
Aby osiągnąć pożądane rezultaty, należy nanosić balsam PediCare® do zrogowaciałej skóry kilka razy dziennie na dobrze umyte i wysuszone miejsca, delikatnie wcierając.100 ml


PediCare® krem do spękanej skóry pięt

Krem regenerujący do pielęgnacji spękanych pięt i skóry stóp. Krem doskonale natłuszcza skórę stóp, zmiękczając zrogowaciałe warstwy spękanej skóry. Regularne stosowanie sprawia, że skóra odzyskuje naturalną elastyczność i odporność. Przeciwdziała wysychaniu skóry pięt, zapobiega powstawaniu spękań i związanym z nimi nieprzyjemnym objawom.

Sposób użycia:
Krem regenerujący do spękanych pięt PediCare® stosować codziennie na dokładnie umyte i wysuszone nogi, delikatnie wmasowując i najlepiej pozostawiając na noc.100 ml