Preparaty dla dzieci


Na podstawie stanowiska Towarzystwa Pediatrycznego Czeskiego Towarzystwa Medycznego Müllerův dětský čaj® i Müllerův dětský sirup® nadają się do stosowania u dzieci od 1. roku życia.


Zobrazit i ostatní produkty z této řady

Müllerův dětský sirup® z babką, macierzanką i witaminą C

Doplněk stravy s vysokým obsahem železa
 

Syrop Müllerův sirup® z wyciągiem z babki i macierzanki oraz witaminą C. Wyróżnia się doskonałymi właściwościami smakowymi.

Na podstawie stanowiska Towarzystwa Pediatrycznego Czeskiego Towarzystwa Medycznego preparat nadaje się do stosowania u dzieci od 1. roku życia.

Babką
  • działa kojąco na gardło i struny głosowe
Macierzanką
  • przynosi ulgę w uczuciu drapania w gardle i przyczynia się do ogólnego dobrego stanu dróg oddechowych
Witaminą C
  • wspomagają prawidłową pracę układu odpornościowego i pomagają w zmniejszeniu zmęczenia oraz wyczerpania

 

Skład
  5% wyciągu alkoholowego z ziela macierzanki piaskowej (Thymus serpyllum) (stosunek substancja czynna : wyciąg = 1 : 4), 3% wyciągu alkoholowego z liści babki lancetowatej (Plantago lanceolata) (stosunek substancja czynna : wyciąg = 1 : 3), witamina C (kwas askorbinowy, askorbinian sodu), cukier inwertowany, rozpuszczalnik (woda oczyszczona), konserwant (sorbinian potasu)
Zawiera 19,5 mg (24% ZDD) witaminy C w 5 ml.
 


Zalecane dawkowanie:
Dzieci od 1 roku 1 łyżeczka (5 ml) 1x dziennie, powyżej lat 3 - 1 łyżeczka 1 - 3x dziennie, dzieci powyżej lat 12 oraz dorośli 1 łyżeczka 3 - 5x dziennie. 

Nie należy przekraczać zalecanej dawki.  Nie stanowi substytutu zróżnicowanej diety.  Produkt nadaje się do stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią  Przechowywać z dala od dzieci. 

Uwaga: Przed użyciem wstrząsnąć! Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od +5 °C do +25 °C.
Po otwarciu należy syrop przechowywać szczelnie zamknięty w chłodnym i ciemnym miejscu.