SulfaDerm®


Mydło i szampon zawierające siarkę są tradycyjnymi preparatami odpowiednimi do nadmiernie tłustej cery. Pomagają w usuwaniu tłuszczu i oczyszczają pory skóry. Są one bardzo przyjazne dla skóry, nie zakłócają równowagi wilgotności skóry, nadają się do częstego używania.

SulfaDerm mydło siarkowe

Mydło skutecznie pozbawia skórę zanieczyszczeń, zapewniając jej głębokie czyszczenie i nadając skórze naturalną delikatność.

Zawarta w mydle siarka obniża wytwarzanie łoju skórnego, udrażnia i czyści pory skórne oraz ogranicza powstawanie zaskórników.

Sposób użycia: Ostrożnie umyć skórę mydłem, a następnie spłukać. W celu wzmocnienia działania można mydło przed spłukaniem pozostawić przez kilka minut na skórze. Należy chronić oczy i śluzówki! W razie wystąpienia podrażnienia skóry należy zaprzestać stosowania.100 g


SulfaDerm® szampon siarki

Tradycyjny produkt zawierający siarkę jest odpowiedni d o pielęgnacji nadmiernie przetłuszczających się włosów . Ma również pozytywny wpływ na swędzenie skóry głowy i przy powstawaniu łupieżu.

 

• Zawarta siarka redukuje wydzielanie się łoju i tłustego łupieżu.

• Szampon SulfaDerm® zawiera delikatne składniki myjące, doprowadza pH do wartości korzystnych dla skóry i włosów.

• Jest odpowiedni do częstego używania.

Sposób użycia: Szampon aplikować 2 razy. Za drugim razem pozostawić szampon na kilka minut a następnie dobrze spłukać. 
SulfaDerm® tonik siarkowy

Unikalny produkt oparty na tradycyjnej naturalnej substancji czynnej, elementarnej siarce, nadaje się do codziennej pielęgnacji wrażliwej, oleistej maści o skłonnościach do problemów dermatologicznych, takich jak trądzik. Uwalnia i oczyszcza pory skóry.

Produkt nadaje się do nanoszenia na skórę dowolnej części ciała, w tym na skórę głowy, gdzie działa także przeciw łupieżowi i swędzeniu. Używaj w razie potrzeby kilka razy dziennie. Toniki nie trzeba zmywać.

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem!