Witamina E


Witamina E, alfa-tokoferol, jest rozpuszczalna w tłuszczach i występuje w sposób naturalny głównie w olejach roślinnych i kiełkach zbóż. Stosowana na skórę w dermatologii, witamina E poprawia jej nawilżenie, gładkość i jedwabistość. Powyższe skutki związane są przede wszystkim z jej działaniem przeciwutleniającym - zdolnością eliminowania wolnych rodników, powstających w wyniku oddziaływania różnych rodzajów promieniowania oraz niepożądanych czynników chemicznych lub innych w środowisku naturalnym. Stosowana zewnętrznie chroni w ten sposób komórki skóry przed uszkodzeniami, spowalnia proces starzenia i nadaje skórze elastyczność, jedwabistość oraz młody wygląd.

Krem z witaminą E

Krem z podwyższoną zawartością naturalnej witaminy E i pantenolu, przeznaczony do codziennej, regularnej pielęgnacji cery.Dzięki zawartości substancji czynnych pielęgnuje skórę suchą w wyniku narażenia na promieniowanie słoneczne.30 ml


Mleczko do ciała z witaminą E

Mleczko do ciała z podwyższoną zawartością naturalnej witaminy E i pantenolu, przeznaczone do łagodnej pielęgnacji skóry całego ciała po kąpieli.
Doskonale nawilża skórę, utrzymując jej delikatność i gładkość.150 ml


Maść z witaminą E

Maść o wysokiej zawartości witaminy E (5%) i pantenolu (2%) przeznaczona jest przede wszystkim do natłuszczenia skóry suchej lub spękanej. Dzięki zawartym w maści substancjom czynnym skóra pozostaje delikatna i jedwabista.