VšiVen®


Wesz to pasożyt długości od 2 do 4 milimetrów, natomiast gnidy to brązowe jajeczka ściśle przylegające do włosów. Wszy składają je w miejscach położonych blisko skóry głowy. Wesz dziecięca rozprzestrzenia się głównie przez kontakt bezpośredni, szczególnie w grupach, takich jak rodzina, grupa w przedszkolu czy szkole, w schroniskach itp. W mniejszym stopniu również za pośrednictwem różnych przedmiotów (grzebieni, szczotek do włosów, nakryć głowy, pościeli). Narażone są przede wszystkim osoby o niskim poziomie higieny, może jednak zaatakować również osoby skrupulatnie przestrzegające higieny osobistej. Ogólnym założeniem profilaktyki wszawicy jest higiena osobista, przede wszystkim częste mycie włosów, natomiast w razie pojawienia się wszy natychmiastowa aplikacja odpowiedniego preparatu, a w przypadku grupy leczenie wszystkich osób. Wszy stają się coraz bardziej odporne na wiele preparatów. VšiVen® zawiera roślinne olejki eteryczne oraz wyciągi z owoców ograniczające obecność wszy we włosach. Jest prosty w aplikacji i bezpieczny.


Zobrazit i ostatní produkty z této řady

VšiVen® balsam do włosów i szampon

Balsam do włosów
 zawiera skuteczne naturalne olejki eteryczne i wyciągi z owoców zapobiegające występowaniu wszy we włosach.
 łatwy w stosowaniu
 bezpieczny i skuteczny

Szampon
 wydłuża działanie balsamu do włosów. 
pielęgnuje skórę głowy i ogranicza nadmierne wysuszanie włosów.

 

Sposób użycia:

Balsam do włosów
1. Nanieść obfitą ilość na włosy (od korzonków na całą długość włosów)
2. Delikatnie masować włosy opuszkami palców, aby rozprowadzić preparat na skórze głowy.
3. Pozostawić przez co najmniej 2 godziny, najlepiej na noc (owinąć w folię i ręcznik)
4. Następnie umyć włosy, najlepiej szamponem VšiVen®, osuszyć i ułożyć jak zwykle.
5. Aby zapewnić skuteczność kuracji, powtarzać zabieg co 2-3 dni, przez okres co najmniej 2 tygodni.

 

Szampon
1. Po naniesieniu balsamu VšiVen® i upływie minimalnego czasu działania 2 godzin dokładnie umyć włosy szamponem VšiVen®, pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć i ułożyć jak zwykle.
2. Aby zapewnić skuteczność kuracji, powtarzać cały zabieg, włącznie z zastosowaniem balsamu, co 2-3 dni, przez okres co najmniej 2 tygodni.szmpon 150 ml, balsam 150 ml